| Carlamonicaanghele a întrebat:

Hei. m-am transferat de la scoala si mi-e cam frica. daca nu ma acomodezsad...cum ar trebui sa ma port cu noii mei colegi?

Răspuns Câştigător
| OnlyGirl50 a răspuns:

Buna!

Si eu m-am transferat la o noua scoala si mie putin frica cred ca ar trebui sa ne luam amandoua inimile in dinti si sa ne purtam normal adica sa nu iesi in evidenta si cu timpul te vei integra usor in noua scoala...

Succes si Capul Sus... Totul va fi OK :*

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Fii deschisa si sociabila si toata lumea o sa te iubeasca!
Teama de nou este ceva firesc.

| ingerpufos a răspuns:

Pai eu zic ca te vei acomoda cu timpul. kiss trebuie doar sa te porti frumos cu noii tai colegi.si crede-ma sigur te vei acomoda succes.kiss

| Mentaa a răspuns:

Heii!
Si eu m-am mutat la alta scoala intr-a 6-a.La inceput credeam ca o sa fiu cea mai exclusa din grup, ca nu o sa ma acomodez...
Dar in prima zi, toti colegii au venit la miine, am facut cunostinta.si sunt super de treba :]
Acum trec intr-a 7-a si pot spune ca sunt familia mea :]
Ii iubesc pe toti si imi e dor de ei mereu.
Crede-ma, o sa te acomodezi in cel mult o saptamana!
O sa vezi ca totul o sa fie ok. Succes si capul sus! :*

| mititicataceascumpa a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te porti normal sa incerci sa iti faci prieteni noi si ai sa vezica intr-o luna 2 o sa fii cunoscuta