| Halestorm a întrebat:

Salut, azi m-am transferat la o clasa noua,dar a fost super fail.
Nimic nu-mi place, doar colegii par ok. sad Profesorii imi par foarte rai, nu știu cum sa ma acomodez, nu știu cum sa leg prietenii cu noii colegi. Cum as putea sa ma acomodez? Totul pare împotriva mea pe acolo

1 răspuns:
| razvansiatat a răspuns:

Si eu am fost la fel din pacate nu-i nimic eu m mam acomodat la fel ca tine mai greu dar antr un sfarsit stai linistit colegi tot o sa te bage an seama. date si tu mare pe langa ei si daca ai vreun talent nu ezita sa til arati, ambracate cat de cat modern si date bine pe langa cei populari happy funda?