| RockerGirl a întrebat:

Hei! Maine, de 1 iunie, se organizeaza asa un party la un club,cu elevi din scoala mea. Si, tinand cont ca am 13 ani, deci clasa a 6-a,si sunt fata, evident...Cu ce ar trebui sa ma imbrac? Nu am nici cea mai mica idee. Va rog niste idei. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| XalexandraX a răspuns:

Eu iti propun sa-ti iei o pereche de blugi stramti(poate cu cateva taieturi) o bluza cu umarul lasat si niste pantofi sandale sau adidas(ai grija daca iei adidas trebuie sa fie mai eleganti)! La incaltaminte acum depinde cu ce mergi acolowinking

1 răspuns:
| Ananas2 a răspuns:

Nu stiu ce vrei sa iti spunemthinking noi nu stim ce haine ai tu.thinking ia niste pantaloni colorati daca ai si un tricou.