| Bubulinaa_8590 a întrebat:

Hei.maine ma duc prima data la pregatire la romana.Problema e ca nu o cunosc prea bine pe profesoara(nu fac orele cu ea la clasa)si o sa mai fie cu mine in grupa 4 copii.Eu nu cunosc mai pe nimenicryingNu sunt cu niciunu dintre ei in clasa si imi e cam rusine.SI de profa si de ei, eu sunt mai rusinoasa. Ce sa fac maine? Sa ma duc, fac cunostiinta cu ei? Sau doar'-Bunaa". Ne stim din vedere de prin scoala, nu am vorbit niciodata cu niciunul de la pregatire.Imi e cam frica. Ce sa fac?

Funda!

2 răspunsuri:
| Cristea a răspuns:

Am fost si eu in situatia de gen. e adevarat la inceput e cam stanjenitor si multa competitie: sa dovedeasca fiecare de ce e in stare. dar ai sa vezi ca dupa 3-4 sedinte o sa va acomodati, o sa stati de vorba unii cu altii, o sa faceti schimb de ID 'uri si o sa iti faci noi prieteni. :*

| Deyuuu_8150 a răspuns:

Faci cunostiinta cu ei prima data, dupa poate va imprieteniti si mai vorbitihappybafta