| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Maine o sa merg pentru prima data la pregatire cu o profesoara noua pe acre nu am mai vazut-o niciodata pana saptamana trecuta. In fine acolo o sa fiu in grupa cu doua fete si imi e cam rusine si de fete pentru ca nu le cunosc si de profesoara. Daca puteti sa imi spuneti ce sa afc ca sa nu imi fie maine rusine si acdn intra ele sa nu ma inrosesc si ce sa zic acnd intra? Cel mai bun raspuns primeste funda.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu trebuie sa ai curaj. Ce ti se poate întâmpla? Sunt doar fete. Gandeste-te ca sunt niste prietene. Sau ca poate veti fi prieteni. Nu ai de ce sa te "sperii" de oameni pe care o sa-i cunosti.