| Skateriţa a întrebat:

Hei! Peste o saptamana merg la o petrecere si nu stiu cum sa ma imbrac (nu vreau rochii/fuste si nici tocuri). Imi puteti da niste site-uri, va rog? Cel mai bun raspuns primeste funda!

4 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Salut shmecherito tongue Ai putea imbraca niste blugi, un tricou mai largut, o efarfa, si balerine. Simplu comod ce zici?

| dia733 a răspuns:

Buna! Stii cum sa te imbraci la o petrecere? ei bine imbracate in niste pantofi fara toc, niste blugi, o bluza ca maneca scurta care sa fie lunga in jos, lasati parul lung si gata.
Distractie placuta la petrecere!