| Dde26nii a întrebat:

Hei. Stie careva cum imi pot recupera o pagina publica de facebook care a fost furata?

1 răspuns:
| Emilian601 a răspuns:

Daca rei sa iti recuperezi pagina de fb furata ai nevoie de adresa de mail si passul. Eventual daca ai uitat passu la fb sau la adresa de mail poti sa raspunzi la intrebarile de siguranta pentru ati primi o resetare de parola. Daca nu merge nici asa raporteaza pagina ca un abuz sau incearca sa o blochezi big grin. Mult succes!