| gabriela1hdbl a întrebat:

Hei! Sunt cam nelamurita si indecisa! Sunt cu un baiat cu un an mai mare ca mine de aproape o luna jumate. In primele 3 saptamani,totul mergea bine pana mi-a zis o fata de la el din liceu ca este cu el :o. mie imi spune mereu iubitul meu ca ma iubeste,imi trimite tot felul de mesaje frumoase,stam mereu impreuna. sincer nu stiu ce sa mai cred! Va rog,ajuta-ti-ma,da-ti-mi un sfat! :* FUNDA celor mai bune sfaturi! Va rog,ajuta-ti-ma, urgent! sad

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Hotul neprins, negustor cinstit. Poate acea fata a facut-o din rautate si gelozie.Nu te grabi. Urmareste-l indeaproape si sigur iti va da ocazia sa vezi daca te inseala sau nu.

| gabriela1hdbl explică (pentru MskDesign):

Asta am si incercat sa fac, dar daca ar fi ceva intre ei, oricum nu i-as putea prinde in fapt pentru ca el invata la Bucuresti si fata aia e din Bucuresti, dar el sta in oras cu mine, si e departe orasul in care locuim noi de Bucuresti..deci asa nu se poate. mie imi spune mereu cand il intreb ca nu e nimic intre ei si imi spune mereu vorbe frumoase. dar cand vorbesc cu ea, lucrurile stau total diferit. nu stiu ce sa mai cred sad ajuta-ti-ma va rog! da-ti-mi niste sfaturi sad

| MskDesign a răspuns (pentru gabriela1hdbl):

Stai linistita! Mai devreme sau mai tarziu se va afla.
Neincrederea distruge relatiile si este mai bine sa fii sigura suta la suta inainte sa intreprinzi vreo ceva.