| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Sunt eleva la liceu momentan.
As vrea sa ma sfatuiti ce facultate sa urmez!
As vrea pe viitor un loc de munca bine plătit dar nu stiu ce sa aleg.
Sunt la un profil de mate-info (si nu imi place informatica) dar in schimb imi place mult matematica, fizica si desenul. Nu am găsit pe net o lista cu toate profilele de facultati pentru a alege ceva. Deci, va rog sa ma ajutati
Va multumesc anticipat! Ofer funda!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aviatie...
sau arhitectura

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

De ce nu încerci in armată? La ofiteri se dau examene din mate si engleza ( ala la engleză e ușor ) si probele sportive si psihologice ( care nici ele nu îs de speriat ). Te sfătuiesc să te interesezi big grin

| Flori108 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Sunt foarte mica de inaltime... ar fi vreo problema?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Flori108):

Cred ca este o limita de înălțime ( nu o mai știu exact )