| Dil a întrebat:

Hei TPU, acum 4 luni mi-am facutilizator 2 piercing-uri. Unul pe partea stânga chiar lângă cercel și unul pe partea dreapta sus a urechi.Cel de pe partea stânga nu are nimic dar cel de pe partea dreapărut mi se tot închide și trebuie sa îmi forțez cercelul ca sa tot intre, cineva mi-à spus ca defapt acolo se inchide mai repede pentru ca avem ceva os moale gen...totuși as vrea sa știu ce sa fac sa nu se mai închida

Răspuns Câştigător
| SarcasticLady a răspuns:

Osul ala moale se numeste cartilaj. Trebuie sa pastrezi un cercel steril in gaura macar 6 luni ca sa se "vindece". Corpul stie ca e o rana acolo si mereu o sa incerce sa o inchida, trebuie sa porti cercel, nu ai ce sa faci.

3 răspunsuri:
| Dil explică:

Multumesc sarcasticlady o sa incerc.

| Dil explică:

Apropo,scuze pentru scrisu meu neinteles dar ma corecta tastatura...