| わたなべ久美子 a întrebat:

Adresez aceasta intrebare fanilor Naruto.Cand se termina aceste sezon din Naruto Shippuden? Funda+Vot puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nimeni nu stie asta dar cred ca mai mult de 40 de episoade nu o sa mai tina.
Sunt tare curios in legaura cu Naruto Akippuden oare o sa fie sau doar le-a inventat cineva?

| わたなべ久美子 explică (pentru MarianWLF):

Se spune ca e doar o creatie a fanilor sad

| MarianWLF a răspuns (pentru わたなべ久美子):

Atunci sa le fie rusinelaughing

| alexxxu a răspuns:

Sper sa nu se terminebig grin

| わたなべ久美子 explică (pentru alexxxu):

Si eu sper asta. puppy dog eyes

| alexxxu a răspuns (pentru わたなべ久美子):

Am auzit ca spre sfarsit naruto e hockaghe dar moarebig grinasa am citit pe un saittongue

| alexxxu a răspuns:

Dar seznonu nu o sa mai tina prea multwinkingmaxim panala ep 300-350. funda?big grin