| D33utzu a întrebat:

kiss. Am 14 ani si am un iubit, parintii mei nu stiu de el, el ma invitat de revelion la el cu inca cativa prieteni + tatal lui big grin. Ce sa le spun parintilor mei? happy Ei fiind mai stricti. dau funditakiss

2 răspunsuri:
| BeBeLuSa11 a răspuns:

Hey! Pai ai putea sa le spui ca mergi la o prietena in care parintii tai sa aiba incredere sa te lase. Si eu am tot 14 ani si am prieten si cand ieseam cu pr parintilor le spuneam ca ies cu niste prietene.Parintii mei fiind si ei mai stricti, bine dupa un timp la mine sa aflat dar u poti sa le spui ca mergi la o prietena ft buna de a ta pe care sa o stie si parintii tai. happy
Sper sa reusesti sa ii convingi pe ai tai sa te lase si distractie placuta. :*

| MegaEpicWolf a răspuns:

Ca faci revelionul cu o prietena de a ta sau cu alt cine-va sau ceva de genul... faci revelionul la alt cineva