| Anastelistaaa a întrebat:

Am 2 prietene....si acum ca a venit vacanta ne plictisim cumplit. Nu stim ce sa facem pentru ca nu mai avem si alti prieteni, nu avem bani, nu avem locuri unde sa mergem si nu avem idei. Deci va rog ajutati-ne!

Răspuns Câştigător
| Timi24 a răspuns:

Incercati sa faceti o coregrafie, un dans
Va puteti infiinta o trupa/formatie.
Mergeti la patinoar.
Faceti-va poze cu telefoanele si editati-le.
Faceti parada modei.laughing)
Faceti farse la telefon.hee hee))
Incercati sa vindeti chestii care nu va mai trebuie veciniilor sau oameniilor trecatori.
Faceti puzzle.
Vorbiti despre baieti.
Faceti un meniu cu sucuri, iar apoi preparatiile sau puteti incerca cu mancare.
Faceti sport(este sanatos).
Daca crezi ca am un raspuns bun nu uita de funda! :-)))) kiss****
Succes sa aveti...:**

5 răspunsuri:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Luati o camera video si distrati-va.Un video amuzant cu voi 2 va fi foarte fain de revizualizat si peste ani. Faceti o melodie funny.Inventati povesti.Uitati-va la un film. Faceti cupcakes impreuna(prajiturele muffins). Faceti parada modei prin casa, machiati-va, frezati-va. Jucati-va roata norocului sau jocuri gen monopoly cat ascultati melodiile favorite. Pictati cu palma pe un poster mare.Cum nu aveti ce sa faceti?

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Cu voi 3 pardon.

| funky7up a răspuns:

Cel mai bine e sa decideti voi nu sa lasati pe alti sa decida, o sa gasiti ceva sigur chiar daca nu o sa fie prea minunat, nici eu in copilarie aveam decat un singur prieten dar tot gaseam ceva si ne jucam impreuna!

| ZozzoXd a răspuns:

Pai de exemplu, ati putea sa mergeti in centrul orasului si sa iesiti la un suc ceva... Daca nu, puteti sta la una dintre voi acasa si sa faceti anumite chestii care va plac.