| Anahiteamo a întrebat:

Deci sunt in vacanta la bunici si mi-am facut prieteni noi si m-am reintalnit cu unii vechi.Numai ca nu prea am idee ce sa facem impreuna. Mi-a venit doar ideea sa mergem si sa ne plimbam prin oras, dar alte idei nu am. Ce am putea face ca sa petrecem mai mult timp impreuna?
Vreau cat mai multe idei. Dau funda; x

4 răspunsuri:
| littleblackgirl a răspuns:

Jucati:
Adevar sau Provocare
Sticluta
Fantanita - unul dintre voi sta cu ochii inchisi (sa zicem X), in timp ce altul (Y) intreaba "la cati metri te-ai innecat?" si X spune un numar de la 1 la 10. Apoi Y il intreaba "te-a salvat el/ea?" si arata inspre o persoana. X are voie sa spuna NU doar de 3 ori. Dupa accea, Y intreaba "te-a sarutat aici?" si arata ori inspre gura, obraji, frunte sau nas. Are voie sa spuna NU tot doar de 3 ori. Dupa ce spus DA inspre un loc, persoana respectiva trebuie sa-l sarute. Daca e baiat ii puneti doar fete, si invers.
Flori, fete sau baieti.
Sau ati putea incerca sa faceti un film. O comedie sau, de ce nu, un film de groaza? Eu am incercat cu prietenii mei si am ras o saptamana cand ne uitam la asa zisul film de "groaza" laughing spor la distractiewinking

| Popcorncubranza a răspuns:

Jucati carti
Remi
Flori, fete sau baieti
Faceti filme
Aruncati cu oua in case
Fugariti gaini
Inventati voi jocuri
Cantati la sticla
Jucati sticluta...
Atacati-va cu apa smug

is multetongue

| JusTme_2312 a răspuns:

Pai sa jucati cruce pe pedepse, sau remi daca aveti, sa vizitati locuri frumoase happy

| missBrebi_9061 a răspuns:

Pai ati putea sa jucati carti,remi,sa va uitati la filme, sa va jucati tenis, fel si fel de activitati din acestea

Întrebări recente