| mmmaarryyaa a întrebat:

Am mai spus ca-mi place de un baiat(eu -5 el -7) si nu pot sa merg sa-i spun in fata!
Vreau sa faca el primul pas!
Da-ti-mi va rog niste idei dar sa nu vorbesc eu cu el! Vreau sa faca el primul pas.Il am si la prieteni la facebook dar nu i-am scris nimic! Va rog ajutati-ma!
Cum sa aflu daca ma place?!
Funda cel mai bun raspuns...

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Ăm, nu înțeleg o chestie; tu ai 5 ani, iar el 7? Frate, pe bune?! La anii ăștia voi iubiți? Oh, generația asta!
În orice caz, cu toate că tu îl placi, ce ar vedea copilașul de el, la o fetiță de cinci ani?

| Dariusuu a răspuns:

Dacă aştepţi momentul perfect nu o va face niciodată.
Dacă vrei ceva cu adevărat spune-i ce simţi.

Şi nu uita, niciodată să nu-ţi ceri scuze pentru că ai spus ce simţi.

| Malinutza99 a răspuns:

In primul rand, ce inseamna,, eu -5, el -7,,?
In al doilea rand, eu am auzit ca multe persoane isi declara iubirea pe Facebook, deci ai putea incerca si tu. Succes!

| crazy125 a răspuns:

Totul va fi de la sine...nu ai cum sa il faci sa te bage inseama daca nu sunteti amici sau daca nu simte nimic pentru tine.

| calinsalvir a răspuns:

Nu poți aștepta foarte mult timp ca să facă el primul pas, poate el nici nu știe că îl placi.Ar trebui să încerci și să îi zici pe Facebook că îl placi.

| mmmaarryyaa explică (pentru calinsalvir):

Stie ca il plac! A aflat de la colegii si colegele mele!

| viorel841foxy12345678901234567890 a răspuns:

Incearca sa il testezi intrebandul daca are prietena, sau cum a fost primul sarut, sau daca ar alege ofata pe care sa o sarute pe care ar alege-o (in acel grup de fete sa fi inclusa si tu ), oricum baietii prefera ca fetele sa faca primul pas.dar nu sa ii spui direct :caimi place de tine : de fapt trebuie sa il iei pe ocoliti

| mmmaarryyaa explică:

Eu -5 el -7=
Eu in clasa a 5, el in clasa a 7