| BemVem16girl a întrebat:

Am mica intamplare pe care vreau sa o impartasesc cu voi deoarece simt nevoia sa vorbesc cu cineva. M-am certat cu prietena mea cea mai buna si nu stiu cum am putea sa ne impacam iarasi. Totul a inceput ca eu am fost geloasa ca ea se intelege ff bine cu baiatul pe care-l plac, dar cearta noastra a deviat putin si imi spunea ca nu mai suporta ca sunt prea fragila(sensibila) si ca vara asta o sa ii priasca deoarece o sa ne vedem rar. Eu tin enorm la ea, mi-a fost alaturi mereu, si ne-am mai certat noi dar nu vreau sa se termine asa. Ce as putea face? multumesc ca m-ati ascultat

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu ar trebui sa va certati din cauza baietilor;-j, desi inteleghee hee
spune-i ce te-a deranjat, daca sunteti prietene de atata timp o sa inteleaga happy si spune-i si cat de mult ti la ea

| TeQui a răspuns:

Eu zis ca ar trebui sa ii spui adevarul. Spune-i ceea ce simti, ca il placi pe baiat. si ca erai putin geloasa, dar nu vrei ca un baiat sa afecteze prietenia voastra. Daca e intr-adevar o prietena buna care tine si ea la tine va intelege. Funda?

| YoBaa a răspuns:

Ar trebui sa iti ceri scuze, doar pentru ca se intelege bine cu cineva asta nu inseamna ca il si place...iar in loc sa te certi cu ea cu ea mai bine o rugai sa afle de la acel baiat, daca are sentimente pentru tine. Sper sa va impacati cat mai repede pentru ca prietenia este un sentiment minunat big grin

| BemVem16girl explică:

Mi-am cerut scuze dar... nu merge

| YoBaa a răspuns (pentru BemVem16girl):

Cand ti-ai cerut scuze ce a spus?

| BemVem16girl explică (pentru YoBaa):

A spus ca sunt prea sensibila si ca s-a saturat de asta