| DSabb a întrebat:

Am nevoie de niste sugestii de prescurtarii ale numelui Sabina. Stiti voi ceva de genu : Sabbi dar in afara de asta. happy Dau Funda celor mai bune sugestii!

Răspuns Câştigător
| Rennata a răspuns:

Buna! uite aici niste prescurtarii! Saby, Sena, Sany, Soso, Bibi, Ina -naxy
-bixa
-bya
-byna
-aby

2 răspunsuri:
| Anon352 a răspuns:

Si pe mine ma cheama tot Sabina si lumea imi zice Sabi...si cand sunt nervosi sau prea bine dispusi ma striga Sabărolling on the floor

| GreenEyed a răspuns:

Pai...mereu mi-au placut initialele(asa au tendinta americanii sa se strige). La tine va fi S.(se pronunta Es pentru cei care nu stiu).