| Patriciiaaa a întrebat:

Hei TPUwinking, Am nevoie de un text scurt si simplu pentru o felicitare de Valentine`s Day. Ma puteti ajuta? Funditaa :*

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

'' Roses are red
No violets today
Love on Valentine's?
How about every day?''

| Patriciiaaa explică (pentru TheAce):

Multumesc :*

| TheAce a răspuns (pentru Patriciiaaa):

Anytime. Am imbunatatit-o : Roses are red/No violets today/ Love only on Valentine's? / Why not every day!?

3 răspunsuri:
| Ucaa a răspuns:

Uite si sa stii ca este original happy : "(buna.) Sa stii ca nu-mi este usor sa-ti scriu aceste cuvinte, dar daca o fac pentru tine poti fi sigur ca esti cu adevarat special pentru mine." Te iubesc...s.s.m.d... Asta este inceputul. Depinde cat poti/vrei sa scrii :* Bafta :*