| DumitruAndreea a întrebat:

Hei,TPU! Am o intrebare. In fiecare vara, eu si verisoarele mele ne stragem la bunici si stam 5-6 saptamani. Acolo,e un baiat prietenos,amabil si avem multe in comun. Cand a vazut-o pe bunica mea intr-o zi,a intrebat-o unde stau. Iar intr-o zi cand n-am mers la joaca(e un loc unde ne strangem toti),le-a intrebat pe verisoarele mele de ce n-am venit. Dar, acolo toti fac glume pe seama asta... Cum ar trebui sa-l intreb daca ma place? P.S.:Sunt mai timida.

Răspuns Câştigător
| Animee a răspuns:

Incearca sa iti faci curaj si sa ii spui ce simti, iar daca si el te place iti va spune. Fi sincera si nu iti fie teama, dupa ce ii vei spune te vei simti mai usurata :*. Funda?

4 răspunsuri:
| sensualus a răspuns:

E extrasimplu. nici un baiat nu abordeaza o fata daca n o place

| ychigo a răspuns:

Faci rost de Facebook-ul lui vorbiți azi un pic, mâine un pic etc. si apoi ii spui ca ai auzit de faptul ca a întrebat de tine, atunci când nu ai fost afară, vezi ce răspuns iti da si il întrebi:care ar fi șansele ca tu sa ma placi? Succes! Funda?

| sandumirel98 a răspuns:

Păi apropie-te face to face de el, și încearcă să-l săruți ( pune-ți verișoarele să vă provoace asta dacă ți-e rușine la un adevăr și provocare), dacă o să-ți răspundă sărutului o să-ți dai seama de toate. de obicei totul începe cu un sărut. Dacă încerci să-l săruți și nu-ți răspunde sau zice că ești nebună, e sfătuiesc să-ți petreci vara altundeva sau să te axezi pe alt băiat!

| DumitruAndreea explică:

Animee,abia pot sa i vorbesc, d-apoi sa i spun asta si ychingo, il am la prieteni pe Facebook, dar el nu prea intra.