| Codrinelul12345678 a întrebat:

Am o verisoara de gradul al 2-lea sau al treilea, ea sta cam la 200km distanta de mine,eu cu tot restul neamului stam in acelasi oras aproape unul de celalalt, ultima oara a fost la noi vara anului trecut.Eu cu ea nu prea vorbeam, vorbea mai mult cu verisorii si verisoarele mele si azi a sunat-o pe bunica si a zis ca vrea sa ma vada pe mine si de ceilalti nici nu a intrebat ca ce fac, nici cum se simt.(si ea nu a mai vorbit nici cu mine nici cu verisoarele si verisorii mei de atunci de cand a fost ultima data aici, nici la telefon nici prin mesaje). Intrebarea mea este de ce tocmai pe mine vrea sa ma vada si pe ceilalti nu? Mie imi e oare cumva sa o intreb (Sunt baiat pe contul lui sora mea)

15 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cine știe? așteaptă până vă întâlniți și afli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine o întrebi și vei afla decât sa te stresezi.

| Stropdeploaie a răspuns:

Nebunule doar nu te gândești la prostii?)))

| Codrinelul12345678 explică (pentru Stropdeploaie):

Ei ei ție îți stă capul la prostii

| Alex704 a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Ba sa stii ca la aia am impresia ca se gandeste, altfel nu intreba, probabil spera sa primeasca aprobare de la noi.

| iAMVi a răspuns:

Gradul 2 hmmm, ia vezi, intră sub incidența legii? laughing

| Codrinelul12345678 explică (pentru iAMVi):

Doar la prostii te gandesti nebunulee =)

| iAMVi a răspuns (pentru Codrinelul12345678):

Deci? Ce a vrut până la urmă? laughing

| Codrinelul12345678 explică (pentru iAMVi):

Sa ii bag muzica pe stick =\ =)

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Baiatule, noi cum sa stim la ce se gandeste ea? Ar putea fi o mie de motive pentru care vrea sa te vada, nu-i niciunul din noi cititori de ganduri.

| eugeniu2020 a răspuns:

Si ce vrei de la noi pe TPU? nu suntem telepatici si nici nostradamus sa stim ce vrea, va veni si vei afla! suna si discuta cu ea, la sigur nu vrea sex, daca la asta te gandesti!

| Codrinelul12345678 explică (pentru eugeniu2020):

Nu ma gandeam la asta, voi va ganditi la asta

| Alex704 a răspuns:

Nu pricep ce ti se pare ciudat, poate pur si simplu vrea sa va imbunatatiti relatia. Pe ceilalti nu vrea sa ii vada deoarece probabil cu ei a petrecut mai mult timp de-a lungul anilor, dar cu tine nu.

| laurasandu a răspuns:

Problema asta o rezolvi vorbind cu ea, nu cu niste necunoscuti pe internet.

| Utilizator1234567890 a răspuns:

Posibil e supărată pe ceilalți si pe tine nu de aceea vrea sa vorbeasca cu tine, poate sa iti transmită informații sau ceva de genu'