| GesiLuko a întrebat:

Hei,TPU! Am o nedumerire:
Chat-ul (la Facebook) este impartit in doua "parti". Stiti, nu? Pe prima parte sunt persoanele cu care vorbesti cel mai mult sau carora le vizitezi profilul des... Deci daca mie imi apare o persoana pe prima parte a chat-ului inseamna ca si eu ii apar tot pe prima parte ei? thinking

1 răspuns:
| Meeeeee23 a răspuns:

Este foarte posibil, adica daca vorbiti mult vei aparea in acea lista, in parte a doua a listei sunt persoane de obicei cu care nu ai vorbit niciodata sau ati vorbit o singura data sau de doua ori depinde...