| Sphinx444 a întrebat:

Am o problema, am gleznele si gambele foarte groase, majoritatea persoanelor imi spun ca retin apa deoarece eu sunt slabuta insa in partea de jos sunt elefantel, si nu stiu ce sa fac pentru a le subtia. Tin sa specific ca am si celulita pe gambe, va rog sa ma ajutați, cel mai bun si rapid remediu primește fundita.=)

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Sauna. Sa renunți la sare. Ss te hidratezi ca organismul sa nu se mai simtă nevoit să rețină apa.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ai fost la medic?

| Kerre a răspuns:

Incearca sa faci o vizita la medic, el o sa-ti spuna cu exactitate ce ai si ce trebuie sa faci in caz ca nu este ceva neinregula cu corpul tau.