| anonim_4396 a întrebat:

Saluty

Am si eu o problema cu gambele sunt foarte groase nu stiu ce sa ma fac.
Voi ce remedii stiti pentru gambe groasee plzz am nevoie de sfaturi.

Va multumesc mult:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Se spune ca Tae Bo face minuni. Incearca! Aici vei gasi niste exercitii care le poti face singura, acasa: http://dieta.ele.ro/......a7034.html
http://dieta.ele.ro/......a7041.html

11 răspunsuri:
| pisi dy a răspuns:

daca nu ai gambele groase din cauze medicale, fa sport. asa poti incerca sa le remodelezi cumva...( numai ca atunci cand te lasi de sport isi vor reveni, chiar mai "plinute" din pacate.ca la dietele drastice de slabire)mai poti inerca sa le ascunzi cu ceva fustite, rochite si pantalonasi. dar nu e cazul sa -ti vezi doar asa zisul defect, esti o fata frumoasa si sigur ai o multime de alte calitati ( nu numai fizice ) cu care sa "compensezi"

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Fa si tu mai mult sport big grin

| Paula a răspuns:

Fugi!

| Paula a răspuns:

Bai eleno angry ce raspunsuri idioate ca-ti si dau in cap. eu vorbessc serios! si tu ma ei cu idiotenile tale angry

| Paula a răspuns:

Acuma dorm...

| unbaiat a răspuns:

Da fugi tare si nu te uita in urma laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha ha ha ce raspunsuri idioate big grinbig grinbig grin am uitat sa spun cei care vor puncte sa se abtinaaa restul le multumescwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miruna-apostol multumesc din suflet pentru raspuns :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incerca sa fi cat mai invizibila pentru mine si ai grija cum vb k nu te-am jignit... ce-i 7 ani de acasa unde i-ai uitat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aviza amatorilor celor care mi-au votat si imi vor vota stupid si nefolositor ca nu ma incalzeste cu absolut nimic...eu pe site-ul asta intru ca sa imi impart ideile cu voi nu ca sa ma cert cu voi iar la raspunsurile intr-adevar penibile si idioate nu am ce sa comentez decat sa le spun sa se abtina...asa ca nu ma intereseaza cum votati...ma intereseaza ceea ce aveti in cap... daca aveti asa ceva...

| Noxtouch a răspuns:

Aceias problema o am si eu sad si nu s-a rezolvat cu sport...dar la mie e chestie geneticalaughing si mami are aceiasi problemahappy