| deniiiiii a întrebat:

Hei TPU :*..am o problema cu opera, de cate ori incerc sa ma loghez undeva (facebook, TPU, etc), mi se restarteaza pagina dar nu se logheaza imi apare sa bag iar mail-ul si parola.o fi ceva de la setari? nu imi spune-ti sa incerc alt browser ca asta stiu si eu :* mersi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la setari > preferences > advanced > cookies si asigurate ca accept cookies este singura optiune bifata. alta solutie este sa dezinstalezi si sa instalezi din nou