| kkourtney a întrebat:

Am o problema in legatura cu prietena mea cea mai buna(care mai nou nu prea mai este prietena mea cea mai buna).Ea s-a apropiat foarte mult de o colega(cu care ma intelegeam si eu destul de bine) si acum nu ma mai prea baga in seama niciuna. De asemenea au multe secrete care mie nu mi le spun si se poarta sec cu mine.De revelion amandoua s-au dus la cabana impreuna cu gasca iubitului prietenei mele si se poarta si mai urat cu mine de atunci.
Ma simt exclusa si am senzatia ca ma evita mereu...si daca le intreb ceva mai personal imi spun ca,, nu am priveste"...ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Sa te faci ca nu le bagi in seama si sa-ti gasesti alte prietene ca astea nu sunt bune la nimic!

| SageKid a răspuns:

Cum se comporta ele cu tine, asa si tu

| iurikas4 a răspuns:

Nu le baga nici tu in seama, gasesti un colaborator si prefate ca e cel(cea)mai bun(a) prieten(a) si ele vor prinde ciuda si se vor intoare inapoi la tine.

| GhiciceMojoJojo a răspuns:

Atunci niciuna din ele nu iti este prietena. Fa-ti prieteni noi cu care sa iesi si sa te intelegi, iar pe ele uita-le. Nu merita efortul.