| DiiianaSiAtat a întrebat:

Hei TPU:* Am si eu o intrebare...Am cunoscut un baiat si am ajuns sa fim impreuna, dar el s-a despartit de mine dupa cateva zile. apoi ne.am impacat si eu am decis sa pun capat relatiei,pentru ca el mai era cu o fata. Dar inca mai tin la el, foarte mult! Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| devilmilan a răspuns:

Ce ai putea sa faci? puri si simplu sa iti vezi de viata, nu-i ultimul baiat intalnit si nici tu nu trebuie sa arati ca il placi. Ai fost momentan roata lui de rezerva daca ai fost a 2a lui prietena, ce pot sa zic? o fi crezut ca e musulman si sa aiba si el mai multe prietene, esti tanara. Va veni si printul tau tongue

| DiiianaSiAtat explică (pentru devilmilan):

Mersi:* Dar oricum ne-am impacat.

| devilmilan a răspuns (pentru DiiianaSiAtat):

Felicitari,ai redevenit o roata de rezerva! :*