| D3m3nta a întrebat:

Imi place de un baiat dar el este pasiv adica vine la mine ma intreaba ce fac merg cu el spre casa ne intelegem bine e dragut amuzant etc,,,[stam pe aceeasi strada]dar cand jucam la scoala adv sau prov si primeste provocare sa ma pupe sau ceva de genu refuza.
Ce sa cred? ca nu ma place? sad

Răspuns Câştigător
| An0niiim a răspuns:

Nuuuuu

off daca refuzaa nu inseamna ca nu te place...e timid

daca s`ar arunca in bratele tale cand ar primii o provv de genu` asta te`ai gandii ca nu`i sanatoslaughing)
Gandeste`tethinking cand stii ca un baiat te place...si tu i placi atunci cand vine o pro d egenu` asta refuziwinking ca s anul pari disperata

asa e si la el:*

Nu`ti face grijii>; dd

Fundaaa?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Noveron a răspuns:

Sincer! Nu stiu! acum depinde si caracterul lui daca e mai rusinos. Sau poate te vede doar ca o prietena buna.

| D3m3nta explică:

Multumesc >big grin