| assasin150 a întrebat:

imi place de o fata si imi tot spun colegi ca atunci cind nu sunt atent se tot uita la mine plus cind jucam adevar sau provocare cel mai bun prieten al meu a provocato sa ma pupe ea a facut-o desi putea refuza ce ar trebui sa ced prin asta? funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| megga a răspuns:

Daca te-a pupat de buna vie, imediat si fara sa mai zica nimic inseamna ca te place! Incearca si tu sa vorbesti cu ea... sa afli parerea ei...sa ii spui ca o placi!

1 răspuns:
| Bellinda99 a răspuns:

Eu cred ca te placewinking. Pentru ca nu orice fata se uita la tine mereu cand tu nu esti atent si accepta imediat sa te pupe.Dar ca sa fii sigur 100% ai putea sa incerci sa stai mai mult pe langa ea, sa o faci sa rada, sa o mai iei cu mana de dupa gat, poti dupa scoala sa o mai chemi la o inghetata, trebuie sa flirtrezi cu easmug! Succeswinking!`