| ancuta96 a întrebat:

Hei Tpu.As avea nevoie de un sfat.Imi place foarte mult sa cant.Defapt iubesc sa fac asta, de la 7-8 ani cant prin casa foarte des.Prblema este ca acum trebuie sa ma inscriu la liceu, iar parintii ma tot intreaba ce vreau sa ma fac cand o sa fiu mare ca sa stie sa ma indrume spre un profil anume, dar eu nu vreau altceva decat sa pot canta toata viata, insa imi este rusine si intr-un fel teama sa le spun asta, fiindca nu consider ca am o voce extraordinara.M-am inregistrat de multe ori si nu cant urat, dar nu am nici o voce fantastica si probbail daca o sa le cant imi vor spune ca sunt alti copii mult mai talentati ca mine si sa renunt.Ce as putea face? Fundita urgent!

1 răspuns:
| NgrMdx a răspuns:

Si eu ador sa cant, si chiar ma gandeam sa dau la un liceu de profil.dar am renuntat deoarece am decis ca asta sa ramana doar o pasiune.Dar cine stie, daca iti place mult si vrei sa urmezi muzica, spune-le..nu ai ce pierde. happy