| tedytza10 a întrebat:

As vrea sa imi epilez mustata cu ceara, la salon. Exista riscul ca firele de par sa creasca mai groase si mai negre? Sau este posibil sa se decoloreze pielea in acea zona? Mentionez ca sunt inchisa la ten insa se vede ingrozitor mustata. multumesc de ajutor happy

Răspuns Câştigător
| CristinaCrisy a răspuns:

Si eu ma fac la salon cu ceara dar pana acum nu s-a intamplat nimic. pielea nu are cum sa se decoloreze stai linistita! dar riscul ca firele de par sa creasca mai groase cred ca exista dupa ceva ani pentru ca acum este doar puf.

1 răspuns:
| bianca12maria a răspuns:

Nu dar iti vor creste mult mai repede si vor si mai mari. Funda?