| Laurretta a întrebat:

Cum pot scapa de perciuni sau de mustata fara sa se cunoasca? daca le epilez poate sa creasca mai groase si mai inchise?

Răspuns Câştigător
| andreuxxaa9095 a răspuns:

Iti spun din propria experienta ca nu e asa. Perciunii se raresc si abia se mai cunosc, mustata numai zic, inainte ma decoloram la mustata si se vedea cam aiurea, acum numai am nici o treaba cu mustata. din cand in cand mai imi iau eu cu penseta firele care mai cresc prin coltul gurii.crede`ma ca nu o sa-ti para rau. Eu m`am epilat si pe maini cu ceara (ca si la mustata si perciuni, la salon), si parul s`a rarit si e de ajuns sa ma duc odata pe luna pentru toatehappy (brate, mustata, perciuni, picioare) :*:*:* nu cresc firele nici mai groase nici mai inchise... din contrawinking bafta :**:*

5 răspunsuri:
| princess a răspuns:

De perciunu nu stiu sincer dar de mustana daca ai putine fire de par poti sa ti le faci cu penseta sau daca nu cu ceara dar in nici un caz cu lama ca se vede naspa si cresc repede inapoi. app esti fata sau baiat?laughing))

| princess a răspuns:

Scuza-ti greselile e de la tastatura big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depide ustensila sau medoda. daca folosesti bicu o sa creca ca la toti, daca te tine ai pute merge la un salon pentu a scapa de mustata. femeilor in varsta (babe) li se da jos cu cera mustata, dar perciuni nu cred,

Răspuns utilizator avertizat
| Al3xandru_2548 a răspuns:

Din cate stiu eu daca te epilezi cu ceara creste mai greu, dar daca iti dai cu lama o sa creasca mai repede si mai mult.