| pokenstein a întrebat:

Hei TPU,

As vrea sa imi fac un blog si nu stiu exact cum pot sa am mai multi cititori si ce subiecte sa abordez.

Pareri?

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Păi,o să ai cititori. Fă-ți, și o să te vizualizez.
Și eu am, și nu am făcut nimic.
Și am 8200 de vizualizări.

Răspuns utilizator avertizat
| mimiwewem a răspuns (pentru bluebutterfly2013):

M-au vizionat doar prietenii în fiecare zi, atâta tot! ia poftim blogul. http://paulacamelia.blogspot.com

| plasticsmile a răspuns:

Pai in primul rand ca sa ai cititori trebuie sa ii faci reclama, posteaza pe facebook despre asta si pe alte situri de socializare iar subiectele depinde cu ce chef de trezesti in fiecare zi, azi vorbesti de viata, maine de prieteni, poimaine de imbracaminte si tot asa