| Maria002 a întrebat:

Heii TPU!
De curand mi-am facut un blog si as vrea sa stiu ce subiecte sa abordez... vreau ceva tabb`u, ceva care sa fie citit...subiecte interesante
IDEI?
Funda!:*

2 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Poti pune statusuri interesante, poti pune si povesti cum a spus Bianca ( eu una sunt interesata de povestile de pe site-uri), poze editate de tine, ultima melodie aparuta, ce se poarta sezonul asta.

Poti pune si ceva despre sfarsitul lumii. De obicei este un subiect foarte discutat ( am auzit ca la sfarsitul anului asta iar se aude ceva cu sfarsitul lumii, de data asta e vorba despre ceva cu calendarul mayas care se termina la nu stiu ce data).

Poate ne dai si noua un link cu blogul tauwinking

| Susanu_Bianca_Nicoleta_1997 a răspuns:

Incearca sa facii ceva despre muzica de azi, de vloguri...thinking
Poti face chiar si povesti, sunt bloguri foarte citite pentru acest subiect :*