| Anonim0078965 a întrebat:

AS vrea sa imi iau o placa de intins parul,ceva mai buna. Sunt fata, am parul destul de lung si des si as vrea ceva care sa nu depaseasca 3 milioane. Daca se poate sa imi dati un link!

4 răspunsuri:
| Gαηαmα a răspuns:

Buna,eu am asa si sunt multumita :) http://www.emag.ro/......E9DPKBBBM/

| numeletrandafirului a răspuns:

Http://www.altex.ro/......u-argintiu Una aproape la fel ca aceasta are sora-mea si m-am facut cu ea de foarte multe ori, este foarte buna crede-ma si eu am un par foarte naspa(zici ca am bagat degetele in priza) si inca un sfat, foloseste-o la temperatura de 180-190 grade iar inainte de placa foloseste tot timpul spray-ul termoprotector de la gerovital. Niciodata nu utiliza placa daca ai parul ud/umed!

| NikiNK99 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......at_parul/c Uite aici, alegi ce iti place.