| Irinadream a întrebat:

Heyy, ma puteti ajuta, as vrea sa imi achizitionez prima mea placa de par, avand in vedere ca nu am mai folosit pana acum. As vrea sa imi cumpar una destul de ieftina, sa nu depaseasca 50 de lei, iar apoi daca o sa am o parere buna despre ea, o sa imi achizitionez una mai buna. Am gasit pe eMAG una: Placa de intins parul Hausberg HB 30, 30 W, Control al temperaturii, DACA ATI PUTEA MERGE PE SITE SI MI-ATI DA O PARERE AS DA FUNDITA ♡♡

Răspuns Câştigător
| Paula2018 a răspuns:

Buna. Eu nu am avut numai Remington, da pai pe cat is de renumite, pe atat is eu de nemultumita. Sora mea si-a comandat Hausberg si e foarte incantata si multumita, nu i se ingrasa parul repede, intinde foarte bine si o are de cateva luni si pretul e chiar accesibil. Eu sunt pro happy

| Irinadream explică (pentru Paula2018):

Multumesc mult ♡

| Paula2018 a răspuns (pentru Irinadream):

Mare drag?