| elynutzu a întrebat:

As vrea si eu un pret pentru aparat dentar sus si inca unul pentru sus si jos.Am 14 ani.Va rog mult, un raspuns! Plang de 3 zile ca trebuie sa port aparat dentar si nimic nu ma inveseleste. Vreau si eu sa stiu cat trebuie sa platesc pe dracovenia aia ce imi va mutila bobocia din liceu!

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Te costa 8 mil jumate:dAtat stiu ca a dat varmea pe amandoua partile, si sus si jos
Dc plangi maii:*? O sa-ti stea bine, daca iti trebuie si sus si jos inseamna ca e ceva serios, dar dupa ce iti vei da aparatul jos vei avea niste dintisori frumosi, un an jumate trebuie sa-l portioh go on, stai linistita, acu lumea isi pune ca sa fie la moda, nu ca or avea problema
Sper ca te-am ajutat, bafta.:*

| elynutzu explică (pentru Barbiiiiie):

Nu e grav de loc jos... dar' din cate stiu si eu, cel de jos e mai ieftinbig grin...si ma gandeam ca daca tot imi pun sa-i aranjez pe totibig grin

| Barbiiiiie a răspuns (pentru elynutzu):

Asa sa faci.:*

3 răspunsuri:
| bibiiiy a răspuns:

Eu imi pun aparat dentar fix, sus costa 14 milioane, si jos tot 14 milioane.