| ANONIMAAA37 a întrebat:

Hei Tpu.Astazi iubitul meu s-a despartit de mine din cauza mamei mele.Mama mea si-a facut o parere gresita despre el inainte sa il cunoasca.Cand s-au văzut in realitate a fost totul ok, dar fix in ziua aia am stat pana tarziu (adica cu o ora in plus). Amandoi aveam telefoanele inchise, descarcate si nu puteam sa ne uitam la ceas sau sa luam legatura cu ea.Cand am ajuns in cartierul unde locuiam amandoi nu stiam cat e ceasul.Am mers acasa la el ca isi puna telefonul la incarcat ca sa ii poata scrie mamei lui pentru ca dansa era plecata si sa ma poata duce acasa.Afara ploua asa ca am zis sa stau 5 minute si mi-am pus si eu telefonul la incarcat. Dupa un timp am vazut ca telefonul meu s-a incarcat 3% si am sunat-o pe mama.Era nervoasa asa ca i-am spus prietenului meu sa vorbeasca cu ea.El a spus adevarul pentru ca nu voia sa o minta.Totul bine si frumos pana ajung acasa.Acum incepe morala :"De cate ori ti-am zis sa nu intrii in casa la cineva? Daca te viola? Ati facut prostii? Tu chiar vrei sa te bat si sa nu mai iesi afara din caza pana faci 18 ani?".El nu s-a atins de mine, dar mama tot crede asta si zice ca minte si ca si-a pierdut toata increderea in el.Nu prea m-a mai lasat cu el pentru ca in timpul liber ieseam afara si ma plimbam cu el.Mama avea si Facebook-ul lui si vorbea mereu cu el. Dupa 2 zile de cand vorbise cu mama nu mai era iubitul meu, era seful meu.Nu ma lasa sa fac nimic.(Sa fumez, sa ii pun mana pe piep, sa stau afara cu el dupa scoala)si chestia asta m-a suparat foarte tare.Am si plans de fata cu el, dar l-a durut in c. u.r.Astazi s-a incheiat tot...chiar il iubesc mult, dar el de la un timp nu prea a mai avut chef de mine si s-a vazut asta. Vreau sfaturi.Multumesc happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E firesc sa nu aibe baza in el pentru ca ai sub 18 ani si ea a avut provocari ca tine la tineretea ei. Acum va vedeti pe la spate si continuati treburile

| Cornelcony a răspuns:

Nu.l m.ai căuta asa e cel m.ai bine, poate deja are pe altcineva de e atata ignoranță sau maicata i-a zis vreo ceva ca sa va despartă sfatul meu cautati pe altcineva daca ti-a facut fazele alea