| natalyia a întrebat:

cand aveam 7 ani mi-a murit tatal( bolnav de cancer) la varsta de 10 ani mi-a murit bunicul( i s-a spart un vas la cap si i sa inundat creierul) la varsta de 11 ani mi-a murit persoana pe care o iubeam cel mai mult bunica. de cand a murit ea totul parca s-a schimbat. In fiecare dfimineata ma trezesc singura si vorbesc cu tabloul ei. mi-e dor de ea ma simt singura.Eu locusiesc cu mama si fratele meu. mama si fratele meu pl; eaca devreme unu la servici si altul la scoala. dupa moartea buncii m-am imbolnavit o singura data si imi plangeam singura de milacrying mi-e dor de ea. Inca imi mai amintesc vorbele ei : "Georgi tu ma vei aprecia cel mai mult atunci cand voi muri' crying si asa a fost nu am intrat sa o vad moarta nici la imormantare n-am vrut sa merg. Ce sa fac ca sa nu ma mai simt singura? Eu cu m-am nu am o relatie buna nu ma intelege si nici eu pe ea.mai mereu ma uit la poze si plang si atunci cind plang imi zic: 'Plang e proasta ca cu plansul nu rezolvi nic' ma simt mai bine atunci cand incep sa cand. Iubesc muzica si am voce dar mama nu apreciaza asta. ce sa fac ca sa ma simt apreciata si sa nu ma mai simt singura?

2 răspunsuri:
| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

O tabla Ouija ar trebui sa rezolve daca iti e asa dor de bunica ta...

| cosmingolf a răspuns:

Te duci la x factor. Si iti faci o prietena care sa te inteleaga.