| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un iPhone 4S? Am auzit ca la lansare a fost in jur de 29-30 de milioane insa mi se pare extrem de mult, la urma urmei tot telefon e.Nu prea as vrea sa dau atat pe el si ma intrebam daca nu cumva au mai scazut preturile intre timp sau daca il pot gasi undeva la un pret mai mic. Aceeasi intrebare o am si pentru Samsung Galaxy S3, care din cate stiu, este la fel de scump. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

Daca esti pe Orange ai foarte mare noroc. rezolvarea e aici : http://www.orange.ro/......mente.html Daca vrei sa'l iei pe liber de la alte retele ar veni in jur de 20-25 de milioane. nu are cum sa depaseasca maxim 25!

pentru Galaxy s3 se gaseste deja pe toate retelele fiind la oferta peste tot : aici gasesti pentru Vodafone : https://www.vodafone.ro/shop/samsung-galaxy-s-3-albastru.pr dar asa pe liber luat de la altele ar veni in jur de 26 de milioane! Bafta :D

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

La ora actuala poti cauta pe mercador, okazii, amanet etc.pe al meu iphone 4 l-am luat de pe mercador la 800 ron(8 milioane).
cat despre Samsung s3,, eu unul pe asta ti-l recomand este mult mai bun ca iphone la iphone aproape toate aplicatiile trebuiesc cumparate din appstore cat si melodiile trebuiesc cumparate din itunes la Samsung galaxy s3 sunt gratuite happy enjoy happy happy happy
PS:te rog funda sad

| Orbescu_Alexandra-claudia_1995 a răspuns:

Eu zic ca nu are rost sa iti bati capul cu telefoane scumpe pt.ca tot telefon este
de ex BlackBerry este undeva la 1.200 ron sau 1.750 cam asa si eu zic k este mai rezonabil