| RatuscaCeaUrata a întrebat:

.. Am auzit ca s-a ieftinit foarte mult Samsung Galaxy Young. si Samsung Galaxy s2. Si eu am vorbit cu ai mei sa-mi iau s2. Dar sincer chiar n-am idee cat costa... Din cate am inteles a ajung undeva la 100 lei. PS: Am 14 ani. nu le am cu preturile si alte chestii. adica nu ma documentez:*
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Salut pai Samsung galaxy young am avut eu si am dat pe el 400 de lei. S2 costa undeva in jur de 14 milioane.

https://xphones4all.com/......ral-pink--

| RatuscaCeaUrata explică (pentru Anonim0100):

Multumesc frumos Gabriel!

| Anonim0100 a răspuns (pentru RatuscaCeaUrata):

Cu multa placere!

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O prietenă și-a luat acum o săptămână S2, și a dat 22 de milioane (lei vheci)
Nu prea cred că s-au ieftinit.

| KodrutZ a răspuns (pentru Musique):

22 pe un S2 cind putea sa isi ia un Note 2 de banii astia? Ferice de cei saraci cu duhul...

| Musique a răspuns (pentru KodrutZ):

Ceva-n genul i-am spus și eu, dar mna, dacă ea și l-a dorit.

| KodrutZ a răspuns (pentru Musique):

Sa nu se mai spele cu pasta de dinti cu fluor si sa nu se mai uite la rahatul ala de televizor si o sa inceapa sa gindeasca logic dupa o vreme.

| Musique a răspuns (pentru KodrutZ):

Eh, e mai copilăroasă.

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, RatuscaCeaUrata

Samsung Galaxy S2 gasesti si la 8-10 milioane pe site-uri gen Mercador.Nu e nevoie sa dai 20, crede-ma.

Te-am pupat, AfroB.