| Nayuky a întrebat:

Hei tpu..Cine e fan anime? Si cine e Fan JAPONIA..ASA MARE FAN IN CAT AR vrea sa se mute in JAPONIA?

16 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Eu happy imi place Japonia si tot ce tine de Asia in general.

| Nayuky explică (pentru DayByDay):

Deci atunci ce ati spune daca am face ceva sa plecam toti fanii in Japonia(cei care au raspuns)..sa ne strangem putini mai multi si sa cerem ambasadei sa se intereseze de un program de burse..si sa creeze o clasa de pregatire?

| DayByDay a răspuns (pentru Nayuky):

Buna idee ^^

| Nayuky explică (pentru DayByDay):

Ar fi ok daca am face o conferinta pe mess casa dezvoltam ideea?

| DayByDay a răspuns (pentru Nayuky):

Da, trimite un pm cu id-ul tau.

| a răspuns (pentru DayByDay):

Hey imi dai si mie un pm cu id-ul tau casa putem vorbi despre ideea asta imi place mult si stiu si alte persoana din oras cu mine interesate

| Bezea a răspuns:

Să vizitez Japonia da... Să trăiesc acolo nu...

| a răspuns:

EEEEEUUUUU visu meu din ultimii cativa ani si mi-am facut planuri ca termin facultatea(am timp destul ca is pe a 7a)si imi iau vacanta deja strang bani pentru bilet si restul...

| Nayuky explică (pentru ):

Deci atunci ce ati spune daca am face ceva sa plecam toti fanii in Japonia(cei care au raspuns)..sa ne strangem putini mai multi si sa cerem ambasadei sa se intereseze de un program de burse..si sa creeze o clasa de pregatire?/

| a răspuns (pentru Nayuky):

Super idee! imi place mult entuziasmul tau nayuky-chan!

| Nayuky explică (pentru ):

Vad ca sunt mai multi oameni interesati..deci am intrat pe siteul ambasadei Japoniei.dar nu pricep care e numarul de telefon
http://www.ro.emb-japan.go.jp/despre.htm
am putea face o conferinta pe mess..si sa vedem cum punem in practica ideea.ce spui?

| a răspuns (pentru Nayuky):

Super idee si mai stiu cateva persoane din oras cu mine care ar fi interesate

| asdfghjhghkjj a răspuns (pentru Nayuky):

Daca mergeti in japonia sa nu mai uitati pe aici rolling on the floor daca am fi cu totii intr-o clasa d pregatire gred ca v-as intrece pe toti rolling on the floor (glumesc, nu vreau sa ma laud), dar chiar este o idee geniala sper doar ca dde cand ai postat aceasta intrebare sa nu te fi razgandit happy

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns:

Tot ce este legat de Asia ador smug
Eu m-as duce in Japonia...
Dar visul meu este sa ma duc in South Korea :X si poate. poate o sa se indeplineasca :X

Bafta..Si toti ce au raspuns la intrebarea asta ..au tot respectul meu big grin

| IIIgabytzu18Q a răspuns:

Eu....imi plac mult animele....cher si desenez..am un caet plin cu desene.as vrea sa ma pot muta acolo

| Nayuky explică (pentru IIIgabytzu18Q):

Deci atunci ce ati spune daca am face ceva sa plecam toti fanii in Japonia(cei care au raspuns)..sa ne strangem putini mai multi si sa cerem ambasadei sa se intereseze de un program de burse..si sa creeze o clasa de pregatire? A si apropo..sunt 2 cartiere unde toti sunt cosplaywinking