| Nayuky a întrebat:

Hei TPU credeti ca e tarziu sa ajung cantareata? am 15 ani cam pna pe la 17 18 as vrea sa devin cantareata..credeti ca este posibil? Voce am, mai trebuie lucrata dar iau lecti de canto de cateva luni(acum in vacanta nu) si mama zice ca am evoluat mult.Cat despre experienta..am si o oarecare experienta.Sunt la un grup vocal si avem spectacole la diferite sarbatori si cant si ca solista(imi aleg piese de nivelul meu ca am facut o gafa cu prima piesa). Daca muncesc intensiv credeti ca voi reusi?
Dau fundita^.^

4 răspunsuri:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut!
Nu e tarziu sa ajungi cantareata ca doar cantaret poti sa fii la orice varsta...no! aproape orice varsta big grin
Daca muncitul intensiv inseamna ca te straduiesti din rasputeri sigur ai sanse! Experienta nu iti trebuie deocamdata de sa dai pe afara, aia se dobandeste cu timpul...cand ajungi la tv laughing

Continua cu exersatul ca niciodata nu-i destul! Succes in drumul tau de artist! happy

| DeeVee a răspuns:

Draga mea, aici in Romania este vorba de noroc. Orice pitipoanca devine vedeta in ziua de azi daca are noroc sa o obvserve vreunul. De apreciat ca tu vrei sa faci totul prin munca. Succes in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu sa incepi o meserie, nu exista varsta ideala.
Daca te straduiesti si muncesti zilnic da, vei reusi.
Succes!

| LauraLauraAlexandra a răspuns:

Continua cu lectiile! daca tu consideri ca ai voce si ambitie continua sa faci ceea ce-ti doresti. daca spui ca ai ceva experienta o sa te descurci de minune si o sa ajungi acolo unde vrei.Succes!