| DyaBaii a întrebat:

Hei TPU big grin! As vrea si eu niste statusuri de fete mai speciale...nu conteaza triste,de dragoste, de fite...dar nu depe net, fiindca le am pe toate.Cel mai bun raspuns primeste fundita:X:X!

3 răspunsuri:
| DyaBaii explică (pentru Floreenofficial):

Nu as vrea site'uri...fiindca m-am uitat peste tot. vreau statusuri care nu sunt de pe net ca asa puteam sa caut eu pe google, dar le am pe toate va rog sa'mi dati niste statusuri mai speciale...

| alexa007 a răspuns:

Arata cat poti de bine-cine-a zis ca dragosteai oarba?
dragostea nu inseamna a te uita lung unul la celalalt, ci in aceeasi directie.
smile! why? because you can!
tocurile sunt pentru femeile care sunt in top nu pentru toate proastele ce se cred "hot".