| Aniie a întrebat:

Hei TPU:*... Da-ti`mi si mie niste idei de proiecte in word paintstraight face. pentru chimie.happy. Ne-a dat profa sa prezentam o lectie de chimiestraight face. ne-a dat de prezentat aciziihappy. aveti vreo idee.sau aveti voi vreun proiect?straight face. pleasee:*:*:*. help me

Răspuns Câştigător
| Kavinski a răspuns:

Acid acetilsalicilic sau aspirina cum se numeste pe piatabig grin. gasesti multe date pe net si e destul de usoara temahappy