| NUUSTIU a întrebat:

Hei TPU de ce nu merge sa salvez poza facuta in PhotoInstrument? Imi zice ca trebuie sa cumpar ceva. Ce pot sa fac? Stiti alt program la fel dar care sa mearga? Multumesc Dau funda

7 răspunsuri:
| CAMELEON07 a răspuns:

Uite...introduci codul asta atunci cand vrei sa salvezi poza :
S/N: 02-UYNOGJIG

| CAMELEON07 a răspuns:

Alte programe ar fi :

1.Photoshop
2.Photoscape
3.Photoeditor

| Deennn a răspuns:

Da, trebuie sa cumperi cheie de inregistrare. chatterbox
Dar poti sa o salvezi altfel : Faci print screen, bagi print-ul in PhotoScape si dai Crop, si decupezi poza de care ai nevoie.
:d
Bafta.
kiss

| AaNnUuTtZzAa a răspuns (pentru Deennn):

Unde dau print screen?

| Deennn a răspuns (pentru AaNnUuTtZzAa):

Pai ai o optiune pe tastatura : Print Screen (in dreapta).
Si a doua optiune cand deschizi PhotScape alegi de acolo Prin Screen. :*

| Deennn a răspuns (pentru AaNnUuTtZzAa):

Pai ai o optiune pe tastatura : Print Screen (in dreapta).
Si a doua optiune cand deschizi PhotoScape alegi de acolo Prin Screen. :*

Pai nu se poate downloada decat trialul la PhotoInstrument, si poti sa salvezi pozele doar in primele 2 ore max, de la inceperea utilizarii. Un sfat : ai putea sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi din nou, dar lucreaza repede in el, macar sa ai timp sa salvezi si pozele. Iti zice ca trebuie sa-l cumperi. happy Funda?