| Nustiu123 a întrebat:

de la un timp sunt foarte stresata, ma enervez repede si devin violenta. cine ma ajuta si pe mine cu problema asta? Nu as vrea sa merg la un medic..alte pareri? Dau funda.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Fridăm a răspuns:

Încearcă să te detaşezi câteva momente, pune o melodie care îţi place şi care te linişteşte. Lasă'te printre gânduri şi rezolvă ceea ce te frământă, poate asta e cauza din care îţi pierzi uşor cumpătul. Alochează'ţi un timp în care să stai doar tu singură şi dacă nu reuşeşti să te gândeşti, destăinuie unei foi ceea ce simţi, în cazul în care nu ai o prietenă apropiată căreia să îi spui. Nu e nevoie de medic dacă reuşeşti să rezolvi tu asta. Baftă!