| Parisblue a întrebat:

erau odata niste biscuiti (ma rog. or fi si acum) rotunzi, mai micuti si in mijloc aveau asa model niste patratele. si marginea era putin ridicata. erau cu miere si erau ff buni.pe deasupra av zahar. erau la o punga albastra si erau desenati eithinking plss cum se numeau. si o poza cu ei daca se poate:*funda

Răspuns Câştigător
| Theddy a răspuns:

Wow! nu-mi vine să cred că mai e cineva care cauta același lucru pe care îl caut și eu. Da, biscuiții aceia încă mai sunt pe piață. Se numesc „Sweet Biscuits" si sunt de la „Conty".

2 răspunsuri:
| soare a răspuns:

Cred ca erau de aia cu caramelbig grin

| Theddy a răspuns:

I-am căutat pe google în secțiunea imagini dar nu am găsit ce îmi doream. În schimb am scris „biscuiti cu caramel" și prima poză era cu acei biscuiți doar că nu cu miere ci cu caramel. http://www.google.ro/......tp?/imgres