| Xentra a întrebat:

Rascolind prin amintiri, care imi poate spune cum se numeau acei biscuiti ce erau inpachetati intr-un pachet cilindric ( cred ca erau creo 10 biscuiti in pachet ) facuti sandwich cu crema in mijloc pe mai multe culori in functie de aroma ( banane, capsuni, zmeura etc) cu erau ca niste chipuri ( fericite, triste, ciudate etc )? anii 2004-2007 parca.

1 răspuns:
| AlexAlex23 a răspuns:

Credeam ca sunt singurul care vrea sa afle acest lucru, ii adoram cand eram mic.