| D3eaa a întrebat:

Eu acum o saptamana am fost la doctorul de familie sa vad daca pot sa imi iau o adeverinta ca sa nu mai fac ed. fizica [pentru ca am dureri cand depun efort fizic ]. Doctorul mi-a dat adeverinta sa nu mai fac sportul pana cand aflu rezultatul diagnosticului.In fine,am dus-o la liceu ca sa o vizeze asistenta, cand am luat-o de la vizat din curiozitate sa vad ce a facut la adeverinta, mi-am dat seama ca nu era cea pe care am dus-o si pe acea adeverinta scria sa nu fac ed. fizica semestrul 1. Deci practic primul semestru nu fac sportul, e' bine, dar daca pe semestrul 2 nu mai imi da adeverinta cum fac rost de note. Adica imi incheie media la sport daca am note doar pe semestrul 2?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din cate stiu eu daca ai scutire la sport asta nu inseamna ca nu trebuie sa fii prezenta la ore, doar ca nu faci efort iar note ti se vor pune pe referate