| MAARRYYAA a întrebat:

Hei tpu..Imi place de un baiat,, Dar eu l-am mai placut odata si el nu m-a placut.De ceva timp se poarta mai diferit cu mine ma porecleste.imi mai pune piedica,se uita la mine, cand am jucat adevar sau provocare si a primit o provocare sa ma pupe pe obraz a zis mai bine ca se arunca de la etaj.Dar cand eu am zis ca nu vreau, el a zis ca vrea dar am refuzat eu.Mi-a facut si un fel de baie ca sa zic asa cu apa.Dar azi cand mergeam cu maica-mea la biserica el a iesit din Nada(un magazin) si cred ca pentru o fractiune de secunda ma recunoscut.Dar nu m-a strigat nu mi-a zis nimic.
Nu stiu ce sa mai cred
Ma place sau Nu?
Big Funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, baietii sunt atrasi de fetele care ii ignora. Daca o fata accepta din prima sa fie a lui, se satura repede de ea. Daca il tot evita si refuza, acea pasiune se accentueaza si vrea sa o cucereasca, simtindu-se jignit ca nu are sanse. asa se aplica si la tine. Tu il placi, si daca a aflat ca-l placi, nu simte nimic, te respinge, dar daca afla ca nu-l placi, vrea din ce in ce mai mult sa te cucereasca.

| Isolde a răspuns:

Consider ca un baiat trebuie sa aiba un comportament diferit de cel pe care l-ai descris tu, nu e decat un copil care nu isi asuma responsabilitatea sa-ti spuna ca te place. Daca doar cu tine se poarta asa, atunci tine la tine insa daca face asa cu toate colegele si prietenele atunci mai trebuie sa creasca. Oricum, daca esti tu fata care vrea o relatie serioasa, lui poate de asta ii este frica sa recunoasca. Asta e, eu zic sa gasesti pe cineva care o sa te poarte in brate, nu care se arunca de la etaj doar ca sa nu te sarute.